VÝZVA!!! POKUD BUDETE CHTÍT MŮŽETE NÁM POSÍLAT SVOJE POVÍDKY!!! RÁDI JE ZVEŘEJNIME!!!! KDYŽ BUDETE MÍT ZAJEM NAPIŠTE NÁM NA

povidky.povidky@seznam.cz


UŽ NESPŘÁTELUJI

klikni na to prosím tady

prosím reklamy...sem...
Třetí díl Twilight ságy uvidíme už v létě 2010

22. února 2009 v 17:18 | Karel Ryška

Třetí díl Twilight ságy uvidíme už v létě 2010

Ne, tohle v podstatě není moc dobrá zpráva.
V Summitu se s tím očividně moc nepářou. Když oznámili, že se Nového měsíce (druhý díl ságy) dočkáme už 20. listopadu 2009, hodně lidí vyjádřilo obavy, že to je šibeniční termín, ve kterém nestihne dát Chris Weitz filmu pořádnou péči. Teď to ale vypadá, že bude v tomhle směru ještě hůř, protože Zatmění (díl třetí) nastane už sedm měsíců potom - přesně 30. června 2010.
Pořád se sice lze bránit tím, jak Summit myslí na fanoušky a chce, aby svoje oblíbené knihy viděli na plátně co nejdřív, ale... no tak, sedm měsíců? Dá se usuzovat, že to vylučuje Chrise Weitze pro režii trojky (současně by se oba filmy nakonec natáčet neměly) a kdokoliv přijde po něm, bude se muset sakra ohánět, aby dal všechno dohromady včas.

Může se samozřejmě začít točit už před premiérou Nového měsíce, kdy bude Weitz dohlížet na postprodukci, k čemuž herce nepotřebuje, jenže i tak letní datum premiéry křičí "chceme pořádně vydělat, než to vychladne". Přijde mi to jako hodně zbytečný krok, protože má Stmívání celkem věrnou fanouškovskou základnu, která do kina přijde, ať se děje cokoliv, takže to vlastně působí jen jako další důkaz toho, jak moc Summitu záleží na kvalitě filmů. Smutné...
Z ostatních novinek stojí za zmíňku ještě změny názvů dalších dílů Twilight ságy, které jim mají zajistit větší zpřízněnost s loňským hitem. The Twilight Saga's New Moon (dvojka) nás tedy čeká ještě letos a The Twilight Saga's Eclipse (trojka) bude příští léto bojovat s Thorem nebo Toy Story 3. Hodně štěstí v tahu proti Pixaru.
P.S. Pokud se tahle zpráva nepotvrdí (jakože to vedení Summitu ještě nestihlo), doplňte si místo léta podzim a Toy Story 3 nahraďte první půlkou sedmého Pottera, které se takhle Summit zřejmě snaží vyhnout. Ono se to dá přibližně aplikovat i na ty roční rozestupy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.